Info Nexity to teraz Develia.
26 lipca 2023 r. Develia nabyła 100% udziałów polskich spółek zależnych od Nexity. Zobacz więcej →

O inwestycji

Bemosphere

Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie, przy ul. Szeligowskiej 24 to sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami. Wyjątkowy design architektury i bogactwo zieleni sprawią, że Bemosphere szybko stanie się Twoim naturalnym miejscem do życia.

Budynek Natural to pierwszy etap inwestycji. Będzie charakteryzowało go wykończenie naturalnymi surowcami o stonowanych barwach oraz eleganckie, modne wnętrza w kolorach ziemi – odcieniach brązu i zieleni.

Drugi etap inwestycji Bemosphere to budynki Central oraz City, w których powstaną 182 mieszkania o metrażu od 26 do 94 m2 oraz 7 lokali usługowych. Część z nich posiadać będzie aneksy kuchenne, inne oddzielne kuchnie, dwie łazienki lub garderoby. Znajdziesz tu zarówno mieszkania z ogrodami, balkonami jak i tarasami.

W następnej kolejności południowy kraniec inwestycji wyznaczy Time – sąsiadujący z budynkiem mini placyk, stanowić będzie lokalne centrum życia towarzyskiego. Kolejny budynek – Vital, będą otaczać ogrody deszczowe. W budynkach City oraz Atmo mieszkańcy znajdą natomiast lokale handlowe i usługowe. Na osiedlu znajdzie się również teren rekreacyjny, plac zabaw oraz stojaki rowerowe.

Folder 2 etapu

ZAINTERESOWANY MIESZKANIEM W TEJ INWESTYCJI?

skontaktuj się z nami

Piotr
Windyga

Doradca Klienta

MONIKA
RUSZKOWSKA

Doradca Klienta

Łukasz
Baca

Doradca Klienta

Biuro sprzedaży

Szeligowska 59
01-319 Warszawa

Godziny otwarcia

pon.: 11:00 – 19:00
wt. – pt.: 10:00 – 19:00
sobota: 10.00 – 16.00

Dane kontaktowe

TWÓJ OPIEKUN PO ZAKUPIE MIESZKANIA

KAROLINA JARZĘBOWSKA Administrator

Mail: kjarzebowska@nexity.pl

Tel: +48 534 704 616

ZAINTERESOWANY MIESZKANIEM W TEJ INWESTYCJI?

×

SKONTAKTUJ SIĘ: